Про проект

— новий електронний сервіс реалізації фінансових продуктів, що базується на принципах надійності та зручності для клієнтів і працює у режимі 24/7.

Мета проекту - організація дистанційної роздрібної дистрибуції фінансових продуктів та послуг. Сервіс polis.ua покликаний, з одного боку, забезпечити рівний доступ користувачів послуг до фінансового ринку, з іншого - сформувати передумови для розвитку конкурентного середовища та оптимізації фінансових сервісів. Завдяки нашому агрегатору користувачі отримують дистанційний доступ до фінансових послуг в режимі 24/7, широку лінійку фінансових продуктів, вигідну програму лояльності, зручну реферальну систему. Продуктовий асортимент включає споживчі кредити, кредитні картки, кредити на картку, страхування ОСЦПВ, ДЦВ, туристичне страхування, талони на паливо. У перспективі він буде розширений за рахунок інших кредитних, страхових, інвестиційних та інших фінансових продуктів таких як державні та корпоративні облігації, паї пайових інвестиційних фондів (ПІФ), іпотечне кредитування, банківські депозити.

Головна ціль - зробити отримання користувачем фінансової послуги настільки швидким, зручним та вигідним, на скільки це можливо в сучасному світі.

Договір публічної оферти